Головна
Логін:  
Пароль:
  Забув пароль
  Реєстрація
про сайт редколегія автори твори обговорення додати твір
Головна · Про сайт · Правила сайту  
Молодіжні Новини
29.12.2008
Гороскоп на 2009 год: Карьера и деньги
29.12.2008
Гороскоп на 2009 год: Здоровье и красота
29.12.2008
Где, Как и в чем встречать Новый год?
29.12.2008
Ежегодный гороскоп для всех знаков
29.12.2008
Прогноз-2009 по знаку зодиака
29.12.2008
Гороскоп на 2009 год - год Быка
29.12.2008
Гороскоп-2009 по году рождения
27.12.2008
Молоді дозволили постріляти
27.12.2008
У Сумах підбили підсумки ІІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв
27.12.2008
Нерегулярні сніданки ведуть до раннього початку сексуального життя
Правила сайту

Правила сайта – перелік обов’язкових вимог до користувачів ресурсу. При будь-якій активній роботі з функціональним забезпеченням сайту від авторів творів вимагається  обов’язкове підтвердження ознайомлення з правилами та погодження дотримання їх вимог при роботі з ресурсом.

Автор, що користується сервісами сайта virsh.com.ua (далі за текстом – Сайт), бере на себе  добровільні зобов’язання по виконанню нижче вказаних правил:
1. Терміни, що використовуються у правилах роботи сайту викладені та вживаються у відповідності зі статтею 1 Закону України "Про авторське право і суміжні права" (N 3792-XII від 23 грудня 1993 року), який охороняє  особисті немайнові права і майнові права авторів  та  їх  правонаступників, пов'язані  з створенням та використанням  творів  науки,  літератури  і мистецтва – автрське право,  і права виконавців. Зокрема:
автор - фізична особа,  яка  своєю  творчою  працею  створила твір;
база даних (компіляція даних) - сукупність творів,  даних або будь-якої  іншої  незалежної інформації у довільній формі,  в тому числі - електронній,  підбір і розташування складових частин  якої та  її упорядкування  є  результатом  творчої  праці,  і складові частини якої є доступними індивідуально і можуть бути знайдені  за допомогою  спеціальної  пошукової  системи  на  основі електронних засобів (комп'ютера) чи інших засобів;
ім'я автора  -  сукупність  слів чи знаків,  що ідентифікують автора:  прізвище та ім'я автора;  прізвище,  ім'я та по  батькові автора;  ініціали автора; псевдонім автора; прийнятий автором знак (сукупність знаків) тощо;
оприлюднення твору - здійснена за згодою автора чи іншого суб'єкта авторського права і (або) суміжних  прав дія,   що   вперше   робить  твір  доступним  для  публіки  шляхом опублікування,  публічного виконання, публічного показу, публічної демонстрації, публічного сповіщення тощо;
псевдонім - вигадане ім'я,  вибране автором чи виконавцем для позначення свого авторства.
2. Розміщення творів на сайті відбувається на основі погодження, що досягається в усній формі у відповідності до Закону України  "Про авторське право і суміжні права",  а також на основі Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності, прийнятій Дипломатичною конференцією 20 грудня 1996 р.
3. Як псевдонім автор повинен вказати своє дійсне ім'я чи постійний творчий псевдонім (за бажанням). Не допускається використання псевдонімів, що містять нецензурні та лайливі вирази, а також імена чи псевдоніми відомих особистостей. Забороняється підробка псевдонімів інших авторів (створення імен, що візуально не відрізняються від загальновідомих з метою введення в оману читачів).
4. Пароль доступу до сервісів сайту повинен зберігатися автором у таємниці, що має на увазі персональну відповідальність за інформацію, опубліковану останнім від його імені. Забороняється розголошення пароля для невизначеного кола осіб. У випадку, коли сервіси сайту використоуються колективно групою осіб, зареєстрованих за один логіном та паролем, відповідальність за опубліковану інформацію несе кожен автор, який використовує цей логін і пароль у своїй роботі з ресурсами сайту.
5. Як фотографію автора допускається розміщення її електронної копії чи художнього портрета. Забороняється публікація сторонніх зображень, що не мають відносин до зовнішності автора.
6. Тексти творів, рецензій та відгуків, що розміщуються на сайті, повинні відповідати Конституції та чинному Законодавству України.
7. Твори, що розміщуються на сайті повинні бути написані автором, ім’я якого зазначається при реєстрації на сайті. Якщо твір розміщується третьою особою, він повинен бути підписаний ім'ям автора, що його написав, і публікуватися за його згодою. У випадку написання твору в співавторстві, усі співавтори повинні бути згодні з публікацією твору на сайті (до цього пункту не відносяться переклади, що по своїй суті є самостійними творами). Відповідальність за неправомірну публікацію творів несе особа, що здійснила публікацію (на підставі дії статті 34 Закону України "Про авторське раво та суміжні права" (N 3792-XII від 23 грудня 1993 року) та інших законів України).
8. Назви і тексти творів, рецензій і відгуків повинні бути опубліковані без додаткового оформлення. Забороняється використання сторонніх символів, зайвих пробілів і переносів рядків з метою виділення твору.
9. Забороняється публікація порожніх чи беззмістовних текстів творів, рецензій і відгуків, публікація текстів, що не мають відношення до тематики ресурсу (в тому числі несанкціонованих рекламних текстів та політичної агітації), публікації дублікатів текстів, а таож інші дії, що можуть спричинити "забруднення" сайту, ускладнити його роботу.
10. Не допускається використання нецензурної і лайливої лексики в назвах творів, а також рецензіях і відгуках на твори, що не містять нецензурної лексики.
11. Учасникам сайту слід дотримуватися поважного тону при спілкуванні один з одним. Не допускаються образи авторів і третіх осіб у всіх текстах, що розміщуються на сайті (у тому числі і текстах творів), а також цитування образливих висловлень. Під образами розуміється використання лайливих  виражень чи зневажливих порівнянь на адресу визначених осіб.
12. Адміністрація сайту залишає за собою право зміни умов надання безкоштовних сервісів. Також адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, заподіяний у зв'язку зі збоями в роботі сайту, і не гарантує безупинну працездатність сервісів (форс-мажор).
13. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти без попередження чи не розміщувати на сайті інформацію, яка порушує умови даних правил.
14. Особи, які порушують дані правила, підлягають виключенню з числа авторів сайту шляхом блокування їхньоо авторського логіну, що передбачає заборону користування сервісами сайту, а також видалення списку творів та усіх рецензій. Рішення про виключення приймається Адміністрацією сайту.
15. У випадку відмовлення від виконання даних правил автор повинний припинити використання сервісів сайту (перестати вводити свій логін і пароль) та надіслати до адміністрації сайту email з проханням ліквідувати його реєстрацію на сайті (у листі необхідно зазначити логін та пароль автора, які він використовує при роботі з ресурсами сайту).
16. Функцію забезпечення правил сайту покладено на Адміністрацію  сайта. Наповнення ресурсу та блокування роботи порушників Правил сайту здійснюється черговим модератором при знаходженні факту порушення, чи за фактом перевірки заяви від автора, права якого були порушені, про що він повідомив нашу службу.
17. Заблокований автор має право протягом місяця оскаржити блокування, надіславши пояснювальний лист до Адміністрації сайту (крім випадку, коли автор добровільно відмовляється від виконання правил сайту та надсилає відповідну заявку на ліквідацію його реєстрації).

Увага!
Стань автором!
Додай свої твори зараз!
Поринь у наш світ!
Просто реєструйся!
Гарні твори
З дитинства
Віталій Писарюк
блудный сын
Олександр Грибинюк
15.10.1994
Малий Сергій
Роздуми
Петро П
сніг не міг
Олеся Білоцвіт
Паліндроми - сучасне
Василь Роман
заповіт смерті
Віктор Кіяшко
чому
Мирослава Павлюк
Устала...
Анна Литвин
Мій любий краю, у тобі печаль...
Василь Мартинюк

про сайт | редколегія | автори | твори | обговорення | додати твір

Copyright 2005 © Всі права застережено